dotyk-natury
Relaks, piękno i dobre samopoczucie -
Dotyk natury Day Spa

Salon mieści się w budynku Parku Wodnego w Hajnówce - najnowocześniejszym wodnym kompleksie rekreacyjno-sportowym w okolicy. Każdy zabieg w SPA to odprężająca podróż do krainy przyjemności, nasycona dźwiękami dobranej muzyki, aromatycznym zapachem jaśminu i olejków eterycznych...

Więcej informacji
bryczka-konna
Przewozy bryczką konną

Pomagamy w organizacji przejazdu bryczkami konnymi u zaprzyjaźnionych przewoźników. Przejazdy organizowane są zarówno w okresie wiosenno-letnim (na kołach), jak i podczas zimy (sanie).

szlak-nadbuzanski
Szlak nadbużański

Szlak obejmuje tereny m.in. Mielnika, Drohiczyna oraz Siemiatycz. Nie obejdzie się również bez zwiedzania Św. Góry Grabarki - centrum pątniczego wyznawców prawosławia, Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, stadniny koni w Janowie Podlaskim, gdzie hoduje się konie arabskie oraz pięknych widoków rzeki Bug...

Więcej informacji
szlak-tatarski
Szlak tatarski

Podlasie to obszar, na którym ścierają się wpływy różnych kultur i tradycji. Szlak Tatarski znajdujący daje nam możliwość poznania zarówno wielokulturowości regionu Podlasia i przy okazji prezentuje piękno Puszczy Knyszyńskiej i zalewu Siemianowskiego.

Więcej informacji
szlaki-piesze
Szlaki piesze

W Puszczy Białowieskiej i Hajnówce swój początek ma wiele szlaków pieszy. Każdy z nich jest wytyczony przez bogate przyrodniczo tereny Podlasia i prowadzi do miejsc turystycznych lub szczególnie ważnych dla miejscowej ludności. Wiele z nich posiada także bogate, historyczne korzenie, z którymi warto się zapoznać.

Więcej informacji
szlaki-rowerowe
Szlaki rowerowe

Oprócz licznych szlaków pieszych, okolice Puszczy Białowieskiej mogą się poszczycić licznymi szlakami rowerowymi o różnej intensywności i długości. Prowadzą one do największych atrakcji turystycznych w naszej okolicy. Trasy nie obejmują tylko terenów leśnych, ale pozwalają również na zapoznanie się z architekturą podlaskich wsi i cerkwi.

Więcej informacji
szlak-bociana
Szlak bociana

Szlak bociana obejmuje tereny m.in. Kleszczel, Czeremchy, Św. Góry Grabarki, Siemiatycz, Bociek, Bielska Podlaskiego oraz Orli. Zwieńczeniem szlaku jest zwiedzanie podlaskiego ogrodu botanicznego - "Ziołowego zakątka", który zachwyca turystów nie tylko różnorodnością roślin i ziół leczniczych, ale także innymi atrakcjami.

szlaki-rowerowe
Spływy kajakowe

W Puszczy Białowieskiej ma swój początek wiele strumyków i niewielkich rzeczek. Jednak największą atrakcją dla wielbicieli kajakarstwa są malowniczo położone rzeki Narew i Narewka. Pomagamy w organizacji spływów kajakowych zarówno rzeką Narew, jak i Narewka. Dostępne są trasy o różnej trudności oraz długości.